Benzer Ürünler
Çorap Giyme Aparatı Sock Slider Çorap Giyme Yardımcısı
Çorap Giyme Aparatı Sock Slider Çorap Giyme Yardımcısı
Çorap Giyme Aparatı Sock Slider Çorap Giyme Yardımcısı

Çorap Giyme Aparatı Sock Slider Çorap Giyme Yardımcısı

Marka : Nordmende
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,90(KDV Dahil)

Çorap Giyme Aparatı Sock Slider Çorap Giyme Yardımcısı

Sock Aid Easy On Easy Off NordMende medikal kişisel yardımcınız olan çorap giyme aparatı yüksek kalitede ve kullanımı kolaydır. Tek elle rahat çorap giyme imkanına sahip olursunuz.

Aynı şekilde çorap çıkarma işlemide kolay ve rahattır.

NordMende çorap giyme aparatı eğilmeden belinizi bükmeden çoraplarınızı giymenize yardımcı olur. Varis çorabı ve buna benzer basınçlı çorapları giymek zordur. Çorap giyme aparatı ile bu daha kolay ve pratiktir. Kişi eğilmeden ve zorlanmadan çorabını giyebilir ve çıkarabilir. Ölçüleri standarttır.

Tüm çorap çeşitlerine uygundur.

Ayrıca çorabı yıpratmaz ve yırtmaz. Plastik malzemeden imal edilmiştir. Çok hafiftir ve dayanma mukavemeti yüksektir. Çorap giyme ve çıkarma aparatı bir aradadır. Yalnızca varis çorabı değil diğer tip çoraplar için de kullanılır.

Çorap Giyme Aparatı Nasıl Kullanılır ?

Çorap giyme aparatının iki parçasını birleştirin.

Anahtar deliği biçimindeki kenarın yukarı doğru baktığından emin olun. Birleştirme işlemincen sonra çorap giyme aparatı sağlam ve dayanıklı olacaktır.

Yolculuk ve buna benzer durumda yanınızda taşıyabilmeniz için portatif yapı sökülerek ufaltılır. Birleştirmiş olduğunuz çorap giyme aparatını bacaklarınızın arasında tutun.

Anahtar deliği biçimindeki parçanın yukarıyı gösterdiğinden emin olun. Çorabı, çorap giyme aparatının ortasındaki boşluğa yerleştirin. Çorap, aparat boyunca uzanmalı ve çorabın parmak kısmı aşağı tarafta olmalıdır. İki parmağınızın yardımı ile çorabın girişini çorap giyme aparatının etrafına geçirin.

Tüp biçimindeki bölgede çorabı gidebildiği yere kadar ilerletin. Bunu yaptığınızda çorap tam olarak açılmış olacaktır. Elinizi çoraba sokarak topuk kısmının doğru pozisyonda olduğundan emin olun. Çorap giyme aparatını yere koyun. Ayağınızı düz bir pozisyonda çorabın içine doğru itin. Bunu yaptığınızda ayağınız çoraba rahatça girecektir. Çorap giyme aparatını kauçuk kısmı aşağıda bakacak şekilde dik pozisyona getirin. Ayağınızı çoraba doğru iyice itin. Topuğunuzu, parmaklarınız yukarı bakacak şekilde aşağı doğru bastırdığınızda çorap istenen pozisyona gelecektir. Çorap Çıkarma Aparatı Nasıl Kullanılır ? Tutma aparatını elinize alın. Diğer uc kısmınıda da çorabın içine geçirin ve topuğa kadar itin. Aparatı topuğunuza yerleştirdiğinizde, çorabı çıkartmadan önce ayağınızın üstüne tam olarak basın. Çorabı tamamen çıkartmak için aparatın tutma kısmını yere bırakın. Ayağınızı çoraptan çıkarırken diğer ayağınızla tutma kısmının üzerine basın. İşlem tamamlandığında çorap aparatın üzerinde kalacaktır. Aparatın tutma yerine ayağınızla basarsanız çorabın takılı olduğu yukarı doğru kalkacaktır.

Bu sayede çorabınızı kolayca elinize alabilirsiniz.

Not: Kullanmadan önce lütfen aparatta çorabı yırtabilecek çıkıntı var ise temizleyiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR