Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi
Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi
Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi
Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi
Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺337,90(KDV Dahil)

Fisher-Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

 

20 dakika kadar müzik ve şarkılar çalar, bebeğinizle birlikte büyür!

 

Bebeğiniz, Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi ile hem emekleme zamanında güçlenir, hem de ilk kelimeleri, renkleri ve daha fazlasını tanımaya başlarr! İki farklı oyun modu bulunur: Bak ve Dinle: Yenidoğan bebekler için ideal olan bu mod, 20 dakikalık şarkı ve melodiler çalar. Keşfet ve Öğren: Bebek oyun minderine veya Köpekçiğin karnına hafifçe bastığında ilk kelimeler, eğlenceli sesler ve basit cümleler duyar. Etki-tepki ilişkisi ile tanışır. Köpekçik'in oyun minderine ya da karnına dokunan bebeğiniz, renkler, hayvanlar ve şekiller ile ilgili içeriklerle ödüllendirilir. Böylece el ve kollarını kullanmaya ve emeklemeye teşvik edilir. Yerleri değiştirilebilen altı oyuncak, güneşli bir ayna ve çıngıraklı uçurtma ile bebeğinizi sürekli meşgul eder. Mattaki hışırtılı zarf bebeğinizi dokunmaya teşvik eder. Köpekçik ile müziği ve öğrenme eğlencesini rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz! Burnu ışıklı Köpekçik'i ve onun oyun minderini mattan ayırarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Gelişim ve oyun bir aradaTM Kaba Motor Becerileri – Bebeğiniz emekleme zamanında boyunlarını ve gövde kaslarını güçlendirmeye çalışırken yüksekteki oyuncaklara uzanıp dokundukça kol kaslarını güçlendirir. Merak & Keşfetme – Bebeğiniz üstteki oyuncaklara dokundukça ve Köpekçik'in üstündeki düğmeye bastıkça eğlenceli sesler, şarkılar ve cümleler duyar! (İşte bu sebep - sonuç ilişkisidir!) İlk Bilgiler – Köpekçik'in oyun minderine basıldığında şekilleri, hayvanları, renkleri ve daha fazlasını tanıtan şarkı ve cümleler duyulur. Duyusal Beceriler– Parlak renkler ve eğlenceli yüzler, dokunulacak (ve dişlenecek) değişik dokular ve 20 dakikalık müzik ve eğlenceli sesler, şarkılar ve sözler duyu gelişimini destekler.

Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi, bebeğin hem bedensel becerilerini geliştirir hem de ilk kelimeler, renkler gibi içerikler sayesinde ilk bilgilerini öğretir.

Bebeğin motor becerilerini geliştirir. Işıklar, sesler ve müzikler sayesinde duyu gelişimine destek olur. 2 farklı oyun modu bulunur:

1. Uzanarak oynama - Yeni doğan bebekler için ideal olan bu jimnastik merkezi, 20 dakikalık kesintisiz şarkılar ve melodiler çalar.

2. Keşfet ve Öğren - Bebek aksiyon minderine veya Köpekçiğin karnına hafifçe bastığında ilk kelimeler, eğlenceli sesler ve basit cümlelerle tanışır.

Renkler, hayvanlar ve şekiller ile ilgili içerikler duyar.

Matın üzerinde hışırtılı bir zarf ve kemerler üzerine takılıp çıkarılabilen 6 adet aktivite oyuncağı bulunur:Uçurtma çıngırağı, güneş ayna, çıngıraklı bulut, arı çemberi, elma dişlik ve şekiller.

Burnu ışıklı Köpekçik oyuncağı istenirse mata bağlanabilir.

Kemerler istenirse mattan çıkarılabilir.

Oyun matı çamaşır makinesinde yıkanabilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR